Stebekite musu naujienas
Pirmieji sužinokite apie naujienas ir akcijas !
Facebook Pagelike Widget
  • Krepšelyje nėra jokių produktų.
Title Image
Apie mus

2011 metais įkurta MB Belijus (buvęs pavadinimas UAB Belijus) buvo viena iš elektroninės prekybos santechnikos prekėmis pradininkių ir lyderių. Po pertraukos mes grįžtame su nauja, jauna ir entuziastinga komanda bei nauju projektu – Dizera.

Dizera internetinėje parduotuvėje rasite: Suomijoje sukurtus ir pagamintus unikalius Woodio vonios kambario gaminius, kurių sudėtyje yra net 80 % natūralios Suomijoje augusios medienos, tačiau gaminiai yra 100 % nepralaidūs ir atsparūs vandeniui; lyderiaujančiu prekės ženklu Skandinavijoje tapusio Hübsch baldus, šviestuvus bei įvairias interjero detales. Taip pat Jūsų laukia absoliučiai unikalios Korridor Design betonininės statulėlės ir žvakidės, Italijoje sukurti ir rankomis pagaminti Progetti laikrodžiai, vokiečių Weld & Co kuriami minimalistiniai prieškambario baldai. Ir dar daug kitų gerai žinomų savo šalyje, tačiau tapsiančiu naujiena Lietuvoje gamintojų ir jų gaminių.

Mūsų tikslas – pasiūlyti Jūsų namams atrinktas unikalaus stiliaus bei aukštos kokybės prekes. Todėl prieš pradėdami bendradarbiauti su konkrečiu gamintoju, visų pirma, susipažįstame su gaminiais: gilinamės, iš kokių medžiagų pagaminta produkcija, visada pirmenybę teikiam gamintojams kurie savo gamybos procesuose naudoja tvarius sprendimus maksimaliai saugančius mus supančią gamtą.

 

Jeigu ieškote išskirtinių prekių savo namams, Jūs esate tinkamoje vietoje.

 

Neišsirinkote iš mūsų asortimento internete? Ne bėda. Parašykite mums ir mes atliksime paiešką už Jus!

Esate interjero dizaineris ar architektas? O galbūt norite mūsų siūlomas prekes turėti savo asortimente?  Pasikalbėkime apie bendradarbiavimo galimybes, paskambinkite mums telefonu 8 688 82667 arba parašykite el.paštu: info@dizera.lt

Taip pat siūlome išskirtinę kainodarą individualiems klientams užsakantiems santechnikos prekių komplektus pilnam vonios kambario įrengimui, paruošiame sąmatą, parenkame tinkamus maišytuvus, praustuvus ir kitas prekes. Galime pasiūlyti praktiškai visų rinkoje esančių prekinių ženklų produkciją. Detalesnė informacija telefonu  8 688 82667 arba el.paštu: info@dizera.lt

+370 688 82667

info@dizera.lt

MB Belijus

Juridinio asmens kodas 302601579

Buveinės adresas: S. Stanevičiaus g. 55-20, 07104 Vilnius

A.s. LT747300010164965460

„Swedbank“, AB

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir sužinokite apie naujienas ir nuolaidas pirmieji.